Metų konditeris 2024

Penktoji - jubiliejinė Baker street metų konditerių klasė startuoja jau rugsėjo mėnesį! Dešimties mėnesių mokymų programa tiems, kas rimtai domisi konditerija, dega aistra ir svajoja tapti konditeriais.

Apie mokymus

ketverių metų patirtis

Remdamiesi praėjusių ketverių metų patirtimi, šiemet mokymų programą atnaujinome papildant modulius naujais desertais ir technikomis. Įtraukėme du papildomus visiškai naujus modulius! Šių metų programa apima net 11 modulių - pradedant šiuolaikiniais prancūziškais desertais, papildant ledais ir saldainiais ir užbaigiant augaliniais desertais.

Mokykitės visame pasaulyje

Mokymai vyksta online erdvėje, todėl galite prie jų prisijungti iš bet kurio pasaulio kampelio!

Programa sukurta visiems

“Metų konditeris” – tai universali programa. Ji skirta tiek visai pradedantiesiems, mėgėjams, tiek tiems, kas domisi maistu, siekia įgyti stiprią teorinę ir praktinę žinių bazę, pasipildyti savo receptų knygas arba svajoja apie savo saldžią kavinę.

Lektorės

Viso kurso metu jus lydės viena iš mokymų kuratorių, kurios ne tik atskleis tips & tricks, tačiau taip pat patars žaliavų ir ingredientų pasirinkimų klausimais.

Valerija Livanova

Kuratorė. Baker street desertų studijos įkūrėja Klaipėdoje

Vaida beginskienė

Kuratorė. Baker street desertų studijos įkūrėja Kaune

Erika lapaitė-bružienė

Lektorė. Augalinių desertų modulio koordinatorė, BRULA desertai įkurėja

Moduliai

10 mėnesių mokymų programa sudaryta iš 11 modulių. Kiekviename iš jų pateikta išsami teorinė medžiaga, technines žinias stiprinantys receptai bei lektorių asmeninės patirtys.

Prancūziški desertai

2023 09 04 – 10 30

Modulis suskirstytas į aštuonias temas pagal skirtingus desertų gaminimo principus, teorinį pagrindimą ir taikomas technikas.

Skaityti plačiau
Macarons

2023 11 06 – 11 20

Mokiniams pateikti macarons receptai bei įvairių rūšių macarons įdarų receptūros, įskaitant viengubą bei dvigubą macarons įdarus. Gaminami skirtingų morengos rūšių pagrindu.

Tartos ir tartaletės

2023 11 27 – 12 11

Modulio eigoje kepsime skirtingų rūšių tartas ir tartaletes, įskaitant tartas kepamas su įdarais, tartas įdaromas paruoštais įdarais ir kt.

Skaityti plačiau
Skaityti plačiau
Naujoji klasika

2023 12 18 – 2024 01 15

Modulis skirtas klasikinių desertų šiuolaikinei interpretacijai. Prisimenant klasikinius desertus, jų istoriją ir ypatumus, paruošti juos šiuolaikinio konditerinio pasaulio tendencijomis

Skaityti plačiau
Plikyta tešla

2024 01 15 – 02 05

Modulis skirtas visapusiškai plikytos tešlos ir jos gaminių analizei. Mokiniai išmoks paruošti tinkamos tekstūros ir konsistencijos plikytą tešlą, išmoks iškepti įvairių rūšių kepinius, atlikti kepinių analizę ir išvengti galimai kylančių klaidų.

Saldainiai

2024 02 12 – 03 18

Visas mėnuo skirtas giliam pasinėrimui į saldainių pasaulį. Tai intensyvus modulis, kuriame mokiniai išmoksta gaminti tiek korpusinius, tiek pjaustomus saldainius.

Mieliniai kepiniai

2024 03 25 – 04 15

Kepiniai – atskira tema, kuri visuomet reikalauja atskiros išsamios analizės. Joje svarbus kiekvienas elementas – naujai atrandame įvairių ingredientų ypatumus, išmokstame skaičiuoti naujas formules, sužinome įvairių kepinių istoriją, tešlos paruošimo subtilybes.

Skaityti plačiau
Kekso formulė

2024 04 15 – 04 29

Modulio tikslas – iš naujo atrasti keksų pasaulį. Išmokti kepti skanius, drėgnus, pripildytus skonio ir tekstūrų keksus.

Cheesecakes

2024 04 29 – 05 13

Kas nemėgsta sūrio pyragų? Manome, kad tokių žmonių tikrai nėra, o ir pasirinkimas cheesecake modulyje yra tikrai platūs – nuo klasikinio NY cheesecake iki labai įdomių tekstūrinių ir neįprastų sūrio pyragų.

Ledai

2024 05 20 – 05 27

Pats tinkamiausias laikas pasiruošti vasarai bei išmokti gaminti įvairių rūšių ledus!

Skaityti plačiau
Skaityti plačiau
Skaityti plačiau
Augaliniai desertai

2024 06 03 – 07 01

Modulis skirtas atverti duris į platų ir gal dar nepažintą veganiškų/augalinių desertų be glitimo pasaulį. Šiame modulyje išmoksite pasigaminti desertus, kuriuose nėra gyvulinės kilmės produktų, glitimo ir baltojo cukraus.

Skaityti plačiau
Skaityti plačiau
Skaityti plačiau
Registracija

Papildomos naudos

Šiemet būsimiems mokiniams paruošėme dar daugiau staigmenų ir papildomų naudų!

 • Sertifikatai išduodami visiems mokiniams, baigusiems programą

 • Nuolaidos žaliavoms ir įrankiams Baker street parduotuvėje

 • Papildomos nuolaidos kitiems Baker street mokymams ir leidiniams

 • Spausdinta knyga su visa teorine medžiaga, bei asmeninis darbo sąsiuvinis (gyvenantiems ne Lietuvoje, siuntimas derinamas asmeniškai)

 • Trys teorinės Baker street elektroninės knygos

 • Papildomas nemokamas mokslo ir bendro darbo mėnuo – LIEPA – skirtas Jūsų geriausiam pasiruošimui baigiamajam darbui

 • Naujienlaiškio prenumerata

 • Dovanos geriausiems tarpinių atsiskaitymų autoriams

 • Konkursai ir kitos staigmenos mokymų eigoje

Mūsų mokinių atsiliepimai

”Mokytis Baker Online mokykloje yra geriausias sprendimas, kurį galėjau priimti ypač šiuo laikotarpiu. Labai aiškiai išdėstytos video pamokos, įdomūs ir skanūs receptai! Nuolatinė mokytojos pagalba leidžia tobulėti. Mokydamasi čia supratau, kad galiu padaryti tai, ko nesitikėjau mokanti”

- Giedrė -

”Didžiausia gyvenimo dovana susieti savo laisvalaikį su Baker street mokykla, labai džiaugiuosi, kad patekau į šią mokyklą, o šiandien, šiuo laikmečiu ir užimtiems žmonėms-Jūsų online mokykla, kažkoks stebuklas, žmogus gali mėgautis, mokytis, tobulėti konditerijos mene... informacija , video medžiaga pateikta labai kokybiškai, man kaip mėgėjai ir užimtam žmogui dalyvauti šiuose konditerijos stebukluose vienas malonumas..., į visus klausimus atsakymai gaunami ir stebiuosi iš kur pas Jus tiek kantrybės?”

- Ramina -

”Į online mokyklą atėjau, galima sakyti, visai be konditerinės patirties. Dar tik buvau pajutusi susidomėjimą šiuo mokslu ir ištroškusi visų prieinamų žinių. Dar nepraėjo nei pusė numatyto kurso, o aš jau įgijau tiek daug žinių, kad net dalis draugių su manimi konsultuojasi konditerijos klausimais. Apie kurso įkūrėją ir mokytoją Valeriją apskritai galima kalbėti ir kalbėti pačiais gražiausiais žodžiais. Tokios atsidavusios, tokios kantrios ir taip viską aiškiai paaiškinančios bei parodančios mokytojos gal net nebuvau iki tol sutikusi. Ji mano dar buvusį minimalų susidomėjimą konditerija pavertė į naują gyvenimo aistrą ir nuolatinį siekį išmokti vis daugiau.

- Indrė -

Registracija

Mokymų kaina: 120 EUR x 10 mėn.

Mokėjimai vykdomi kas mėnesį. Pagal atskirą pageidavimą galimo mokėti į priekį už kelis mėnesius.

Pirmas mokėjimas turi būti atliktas po registracijos į kursą ir jis bus užskaitomas už pirmąjį mokslų mėnesį (už rugsėjį).

Išskirtinai šiemet: išsamus programos pristatymas

Birželio 12 d. 18:00 val. (Lietuvos laiku), kviečiame į nemokamą programos pristatymo susitikimą online.

Susitikimo metu Baker street studijos įkūrėja šefė Valerija Livanova plačiau papasakos apie visas šių metų "Metų konditerio" programos naujoves bei atsakys į jums kylančius klausimus.

YPATINGOS DOVANOS IR PASIŪLYMAI SUSITIKIMO DALYVIAMS:

 • specialus nuolaidos kodas metinei mokymų kainai

 • dovana: tobulo šefės ananasų sorbeto receptas

Susitikimas vyks Zoom platformoje (kvietimas bus atsiųstas registracijoje nurodytu el.paštu).

Neturint galimybės būti iki susitikimo pabaigos, susitikimo įrašo nuorodą atsiųsime el. paštu.