PRADŽIAMOKSLIS   III  KLASĖ.

Data: 2018.05.21 - 2018.05.26

 

Laikas: 18:00 - 21:00


Kaina: 240 eur (žmogui)

 

 

Pagaliau!!!! Ilgai laukta, ilgai kurta ir, net neabejojame, labai naudinga 3-oji Pradžiamokslio klasė.

 

Kam ši klasė skirta? Tiems mūsų mokiniams, kurie pabaigė pirmąsias dvi klases. O tokių mokinių per šiuos metus oho kiek daug turime. Be abejo, į šią klasę gali atvykti mokytis ir tie, kurie savarankiškai krimto saldžiuosius mokslus ir jaučiasi tvirti (arba beveik tvirti) savo bazinėse žiniose.

 

Kuo ši klasė ypatinga? Šioje klasėje vyks išimtinai-išskirtinai TIK praktiniai užsiėmimai.

 

Kokia šios klasės nauda? Įgavus tiek daug teorinių žinių pirmoje ir antroje klasėse, būtina išmokti jas praktiškai taikyti. Tai geriausia padaryti, visų pirma, prižiūrint patyrusiam mokytojui, antra, smagioje draugijoje, trečia, neribojant savo fantazijos ir norų mūsų studijoje.

 

Kaip vyks užsiėmimai trečiojoje klasėje? Užsiėmimai vyks grupėmis po tris. Kiekviena grupė klasės pabaigoje galės ir turės paruošti pasirinktinai pagal tematiką, didelio saldaus stalo prezentaciją. Stalo organizavimas, kūrimas ir gamyba aptariami su dėstytoju, sudėliojant tiek gaminių skonius, receptūras, tiek jų vaizdą ir pateikimą. Likusių susitikimų metu vyks intensyvus gamybos procesas: kepami biskvitai, ruošiami įdarai, renkami desertai, glazūruojami, veliuruojami, dekoruojami. Kūrybos procesas čia vyks nuolat, saldžiai ir nenutrūkstamai.

 

Šešių susitikimų metu jūs “nuo...iki” sukursite savo svajonės saldųjį stalą. Gal tai būtų vestuvinis stalas? O gal išsvajotas gimtadienio saldus stalas? O gal krikštynų saldus stalas? Viskas jūsų rankose! Tiesiogine šio žodžio prasme ;)

 

Vietų skaičius ribotas! Labai! :)