PRADŽIAMOKSLIS   III  KLASĖ.

Data: 2018.12.04 - 2018.12.08

 

Laikas: 18:00 - 21:00


Kaina: KAINA 190 EUR (žmogui)

 

Amžius: muo 15 metų.

 

Pagaliau!!!! Ilgai laukta, ilgai kurta ir, net neabejojame, labai naudinga 3-oji Pradžiamokslio klasė.

 

Kam ši klasė skirta? Tiems, kas nori tobulėti ir žengti toliau. Įgavus tiek daug teorinių ir praktinių žinių privalote jas panaudoti! Jus galite dar daugiau.

 

Kuo ši klasė ypatinga? Šioje klasėje vyks išimtinai-išskirtinai TIK praktiniai užsiėmimai.

 

Kokia šios klasės nauda? Norint tobulėti, būtina savo žinias pritaikyti praktikoje. O tai geriausia padaryti, visų pirma, prižiūrint patyrusiam mokytojui, antra, smagioje draugijoje, trečia, neribojant savo fantazijos ir norų mūsų studijoje. Padėsime Jums sukurti meniu, pasirinkti receptus, suderinti skonius bei spalvinę gamą. Kartu išmoksime sukurti tobulą saldųjį stalą.

 

Kaip vyks užsiėmimai trečiojoje klasėje? Užsiėmimai vyks grupėmis po tris. Kiekviena grupė klasės pabaigoje galės ir turės paruošti pasirinktinai pagal tematiką, didelio saldaus stalo prezentaciją. Stalo organizavimas, kūrimas ir gamyba aptariami su dėstytoju, sudėliojant tiek gaminių skonius, receptūras, tiek jų vaizdą ir pateikimą. Likusių susitikimų metu vyks intensyvus gamybos procesas: kepami biskvitai, ruošiami įdarai, renkami desertai, glazūruojami, veliuruojami, dekoruojami. Kūrybos procesas čia vyks nuolat, saldžiai ir nenutrūkstamai.

 

Penkių susitikimų metu jūs “nuo...iki” sukursite savo svajonės saldųjį stalą. Gal tai būtų vestuvinis stalas? O gal išsvajotas gimtadienio saldus stalas? O gal krikštynų saldus stalas? Viskas jūsų rankose! Tiesiogine šio žodžio prasme ;)

 

Mes nepaliksime jūsų vienų - visada patarsime, padėsime, padrąsinsime. 

 

Vietų skaičius ribotas! Labai! :)