NAUJASIS

PRADŽIAMOKSLIS II

Data: 
2021.01.09 - 2021.01.10

 

Susitikimai vyks: nuo 10.00 val
 

Kaina: 
195 eur

 

Amžius: muo 15 metų

 

Antroji Pradžiamokslio klasė – tiems, kas nebegali sustot!

 

Pirmoje klasėje mes išmokom pačių pačiausių pagrindų ir sustojome, kuomet širdis prašė blizgesio, grožio ir ... ir dar daugiau! Tad visus aistruolius-konditerius kviečia Antroji Pradžiamokslio klasė.

 

Šioje klasėje mes nagrinėsime: 

  • Glazūravimas. Glazūrų rūšys ir jų gaminimo ypatumai. Šiuolaikinių desertų glazūravimas. Taisyklės ir galimos klaidos. Kaip laikyti glazūrą ir kaip laikyti bei pateikti glazūruotus gaminius. Nuostabusis veliuras.
  •  Darbas su šokoladu. Be abejo, be abejo! Kaip be nuostabiųjų šokolado dekoro elementų?! Kaip temperuoti šokoladą namų sąlygomis? Kokį šokoladą pasirinkti? Kaip sukurti tobulai paprastus ir elegantiškus papuošimus iš šokolado tortams ir mažiems desertams?
  • Macarons. Jau ne vieną dešimtmetį šie mažieji draugai laikomi vienais skaniausių desertų. Tačiau tikrai ne visi žino jų gaminimo paslaptis. Kaip paruošti macarons tešlą? Kaip teisingai juos išspausti? Kaip juos teisingai iškepti? O kokie jiems tinkamiausi įdarai? Kaip laikyti, kada valgyti ir kaip juos saugoti? Papasakosime VISKĄ!
  • Kepiniai. Išsikepsime kartu su jumis Brioche ir Kugloff! Jie tikrai taps jūsų ne tik šaltojo sezono draugais!
  • Mažieji draugai, be kurių retai pavyksta šventė. Marshmellow ir zefyrai (ar žinote, kuo jie skiriasi? ;) ), ponas marmeladas (o kaip jį padaryti dviejų sluoksnių?), didingoji Pavlova ir nepaprastoji Nougat!

 

Mokymus veda  Valerija Livanova.