MOKSLO METŲ PABAIGTUVĖS.


Data: 
2018.07.04

Laikas:

18:00 - 21:00
 

Kaina: 
Nemokamai.

 

Šie mokslo metai man buvo pirmieji kaip mokytojos ir jie buvo tiesiog FANTASTIŠKI!!! Per šiuos metus sutikau ir susipažinau su be galo daug nuostabių žmonių. Buvo įdomu kartu su jumis dirbti, dalintis savo žiniomis ir net pasimokinti iš jūsų. Buvo tiek daug kartu smagiai praleistų akimirkų, juoko, tad labai labai noriu jus visas pakviesti į mokslo metų užbaigtuves ir vėl su jumis pabendrauti, pasijuokti ir jaukiai praleisti vakarą.  ❤️ 


Bendrausime, aptarsime mokymus, rezultatus, ko pasiekėme per šiuos metus, aptarsime lūkesčius, pasijuoksime iš savo nesėkmių virtuvėje ir pasidžiaugsime laimėjimais.  ? ?


Dalyvavimo sąlygos:

kiekviena turite su savimi atsinešti bet kokį savo pačios pagamintą desertą, atsižvelgiant į tai ko išmokote mūsų mokymuose. Tai gali būti pagaminta pagal mūsų receptą ar pagal jūsų sukurtą, visiškai nesvarbu, svarbiausia, kad tai būtų pagaminta JŪSŲ RANKOMIS. Visos kartu susirinkę pasidalinsime savo virtuvės istorijomis, ragausime viena kitos skanėstus ir smagiai praleisime laiką, ragaudamos desertus.


Labai labai lauksiu visų!  ❤️ 

Reikalinga išankstinė registracija.

Su gražiausiais ir šilčiausiais linkėjimais,
Eglė.