MARTA TORRES SAUSAINIŲ DEKORAVIMO MEISTRĖ

Martos Torres sėkmės istorija įkvepia tūkstančius jos sekėjų visame pasaulyje. Portugalijoje gyvenanti Marta šiuo metu yra viena garsiausių sausainių dekoravimo meistrių. Jos Facebook puslapis “The Cookie lab” mirga nuostabiais valgomais meno kūriniais – jos puošti ir dekoruoti sausainiai kaip paveikslai meno galerijoje – kiekvienas su savo istorija ir mintimi.

Marta Torres daug metų keliavo aplink pasaulį, stebėjo kitų šalių kultūras. JAV įgijo virėjo išsilavinimą. Apsigyvenusi Portugalijoje M. Torres susidomėjo sausainių dekoravimu ir, nusivylusi tuo metu Lisabonoje buvusiais sausainių dekoravimo mokymais, pradėjo domėtis šia konditerijos sritimi pati.

Per beveik keturis metus Marta įvaldė skirtingas sausainių dekoravimo technikas, išdirbo savo dekoravimo stilių, įsigilino į dekoravimo technikų ypatumus ir subtilybes. Kiekvienas jos sausainis - apgalvotas ir techniškai ypatingas. Kiekvienam iš jų M. Torres skiria ypatingą dėmesį ir kuria juos taip, kaip menininkas kuria kiekvieną savo paveikslą.

Šiuo metu Marta keliauja aplink pasaulį (Portugalija, Ispanija, Italija, Rusija, JAV ir kt.) ir mokina kitus šio ypatingo meno.