MAISTO FOTOGRAFIJOS PRADŽIAMOKSLIS II

ONLINE MOKYMAI

 

Data: 2021.10.18 - 2021.12.05 

 

Registracija nuo 2021.09.22 - 2021.10.18

 

Pirmo modulio video pamokos prasideda 2021.10.18 

 

Online susitikimai su dalyviais nuo 2021.10.18 - 2021.12.05 vieną kartą į savaitę.

 

Kaina – 120 eurų. 

 

Teisę žiūrėti video pamokas gausite vieneriems metams. 

 

Kurso metu Jūsų laukia 6 moduliai. Kiekvieną pirmadienį prasidės vis naujas modulis. Kiekvieną savaitę Jūs gausite teorinių ir praktinių video pamokų. Taip pat esu Jums paruošusi teorinę dalį pdf formatu, kurią galėsite parsisiųsti ir atsispausdinti. 

 

Mokymų programa: 

1 Modulis - Foto įranga. Apžvelgsime įvairius fotoaparatų ir objektyvų modelius. Papasakosiu, kaip išsirinkti fotoaparatą ir objektyvą, į ką atkreipti dėmesį perkant įvairius foto priedus. Taip pat susipažinsime su rankiniais fotoaparato nustatymais.

 

2 Modulis - Apšvietimas. Susipažinsime su natūraliu ir dirbtiniu apšvietimu. Sužinosite, kas yra aštri ir minkšta šviesa, kokios būna šviesos kryptys. Išmoksime valdyti šviesą. 

 

3 Modulis – Kompozicija. Papasakosiu apie pagrindines kompozicijos taisykles: išcentruota kompozicija, trečdalių taisyklę. Sukursime nuotraukas pagal dinaminių trikampių ir Fibonači spiralės dėsnius. Parodysiu, kas yra neigiama erdvė ir ritmas nuotraukoje. Pakalbėsime apie tai, kur semtis įkvėpimo. 

 

4 Modulis - Spalvų parinkimas. Paaiškinsiu apie spalvų temperatūras, spalvines schemas. Parodysiu, kaip redaguoti nuotraukas Lightroom programoje. 

 

5 Modulis - Food styling (maisto stilizavimas) Papasakosiu kaip paruošti nuotraukoms sumuštinius, sriubas, salotas ir karštuosius patiekalus. Parodysiu įvairius maisto paruošimo ir dekoravimo principus. Nes maistas, kurį valgome, vizualiai skiriasi nuo maisto, kurį fotografuojame. 

 

6 Modulis - Galutinis darbas. Sujungsime visas gautas žinias ir padarysime galutinę mokymų nuotrauką. O taip pat papasakosiu apie tai, kaip išsirinkti indus ir įrankius nuotraukoms.

 

Laukiu Jūsų visų, pastebėsime pasaulį pro objektyvą.   

Jūsų Liubov Goroško.