EDUKACINĖ VASAROS STOVYKLA

“JAMIE FOR TEEN”

 

VIETŲ NĖRA

Data: 

2019.07.08 - 2019.07.12

 

Laikas:

9:00-16:00

Amžius: rekomenduojama vaikams nuo 11m iki 14m.

 

Stovyklautojų skaičius 10 vaikų.

 

Kaina:  150 EUR

            

           

Atrodo, dar vakar, o iš tiesų - praėjusią vasarą, pirmą kartą nedrąsiai į Baker street virtuvę pakvietėme jaunuolius. Ir dabar stringu rašydama: vyresnius vaikus, pagalius, jaunus žmones? Kaip vakar prisimenu išbandymą nejaukia tyla, maištingas tyrinėjančias akis ir šviesmečius “saugaus” atstumo, kurio, atrodė, niekad neįveiksiu... Bet mums visiems kartu pavyko! Pasiutę šokiai su lazanijos skardomis, “pabėgusio” duonos raugo gaudynės, “įtartino” ožkos pieno sūrio preparavimas ir patys brangiausi apkabinimai paskutinę stovyklos popietę...

 

Todėl, kad beprotiškai Jūsų PASIILGOME, todėl, kad Jūsų pamokos mums yra NEĮKAINOJAMOS, visus visus - maištautojus, smalsuolius, ieškančius, eksperimentuojančius, protestuojančius, - kviečiame į antrają Baker street stovyklą paaugliams! Šį kartą į kulinarinius nuotykius stačia galva nersime kartu su JAMIE OLIVER. Kontraversiškai vertinamą šefą pasirinkome neatsitiktinai.

 

“Būkite paprastesni, mąstykite nestandartiškai, drąsiai eksperimentuokite, pasitikėkite savimi ir tuo, ką darote, laužykite visas taisykles,” - deklaruoja maištingasis Jamie. Jo drąsa gniaužia kvapą, nestandartiniai sprendimai kelia nuostabą, o revoliucijos vertos idėjos užkrečia!

 

Stovyklos virtuvę pašvęsime Jamie maisto filosofijai bei receptams, kuriuos patys išsirinksite, o laisvą laiką skirsime neeilinei mažo berniuko, tapusio vienu įtakingiausių ir turtingiausių žmonių viešojo maitinimo srityje, istorijai.

 

SUSITINKAM?

 

Vaikų klubo ambasadorė Indra