EDUKACINĖ VASAROS STOVYKLA

“JAMIE FOR KIDS”

 

Data: 

2019.07.15 - 2019.07.19

 

Laikas:

9:00-16:00

 

Amžius: rekomenduojama vaikams nuo  8 m iki 13 m.

 

Stovyklautojų skaičius 10 vaikų.

 

Kaina:  150 EUR

            

           

Maisto kultūros, sveikų mitybos įpročių, kaip ir kitų vertybių, pirmiausiai mokomės šeimoje. Maistą reikia tausoti ir gerbti, o maitintis - sveikai ir būtinai skaniai. Maža to, pasigaminti šviežio, kokybiško, visaverčio maisto gali būti visai nesudėtinga ir pasiutusiai smagu! Tai visam pasauliui įrodė nenuorama šefas Jamie Oliver.

 

Visus mažuosius virtuvės gerbėjus, smalsius ir atkaklius mamų padėjėjus kviečiame į draugišką Baker street šeimą, kurioje šį kartą “viešės” Jamie. Gamindami pagal Jamie receptus įsitikinsime, kad šviežio ir kokybiško maisto visai nebūtina “aprengti” kitais produktais, - jie skanūs patys savaime! Praktiškai išbandysime Jamie triuką: porcija daržovių nebūtinai yra baubas, jei kartu skanausime taip vaikų, o ir paties Jamie, mėgstamus makaronus. O jei jie dar naminiai, mmmm!

 

Šios stovyklos maisto “scenarijų” dėliosime kartu: jūs patys išsirinksite, kokius Jamie patiekalus norite gaminti pusryčiams, pietums bei pavakariams. Nepamiršime ir desertų! O laisvą laiką skirsime nuotaikingoms Jamie istorijoms bei žaidimams, draugystei, juokui, gerumui ir nuotykiams mūsų studijoje.

 

LAUKIAM TAVĘS!