UNIKALŪS BAKER STREET VASAROS DESERTŲ MOKYMAI STARTUOJA

Šio sezono Vasaros desertų mokymai – YPATINGI!

 

Visų pirma, jais, tiesiogine šio žodžio prasme, bandome prisikviesti vasarą. Ryškiomis spalvomis, sodriais skoniais, vasaros uogų ir vaisių pyragaičių dizainu!

Nelepina šiais metais mūsų gamta, tad pasilepinkime patys ir atneškime saulę ir vasarą į savo namus.

 

Antra, vasaros desertų mokymų formatas TIKRAI UNIKALUS: išsamūs PDF receptai, pagardinti svarbiausių gaminimo etapų step-by-step nuotraukomis, pripildyti šefo „tips‘ų“, pasiūlymų ir rekomendacijų!

Taip pat šiems mokymams papildyti sukūrėme trumpas video pamokas apie tai, kas svarbiausia biskvitų kepime, musų gaminimo etapuose, naudojant stingdančias medžiagas ir pan. Negaliu ramiai gyventi be teorijos, be pamatinių žinių, be proceso suvokimo, tad.. siūlau ir Jums kartu su manimi gaminti apmąstytai :) 

 

Tam, kad vasara būtų vasara ir gamintumėte atsipūtę ir Bakerio nepamirštumėte – Vasaros desertų mokymai suskaidyti į tris dalis. Savotiškas vasaros abonementas, tik ne į baseiną ar sporto salę, o į virtuvę :)

Kiekvieną vasaros mėnesį sulauksite trijų naujų Vasaros desertų mokymų receptų. Savo ramiu tempu, tarpuose tarp saulės vonių, kviesime grįžti į saldų pasaulį ir sukurti kelis šedevrus. Easy. Trys desertai per mėnesį. Malonumas. O kaip jie bus laukiami! Lepinti ir lepintis reikia santūriai ir tiksliai pasvertomis dozėmis. Tuomet rezultatas bus ypatingai laukiamas.

 

Ir tai būtų viskas, jei nebūtų per mažai. Šį sezoną sumąstėme visiškai atleisti Jus nuo vargų ir leisti maksimaliai pailsėti. O mes viską padarysime už Jus. Labai norime pasiūlyti ir specialius BOX‘US (rinkinius), į kuriuos sudėjome visas reikalingas formas desertams, pagal receptuose nurodytus gramus pasvertus ingredientus iš mūsų parduotuvės, pripildėme sėkme gaminti, apvyniojome Bakerio meile ir paruošėme siuntimui (tarp kitko, užsakant mokymus su Box‘ais – jų siuntimas nemokamas). Ir, o laimė, prieš atsidarant naujų desertų receptams mokymosi platformoje – paštomatuose Jūsų jau lauks stebuklingos dėžutės. Atidarote, pasveriate pieną/miltus/tyres ir valio! Manau, kad tai nuostabus, vargo kelius minimizuojantis būdas gaminti desertus (asmeninė Valerijos nuomonė :) )

 

Taigi, tris kartus per šią vasarą į Jūsų namus pasibels papildymas receptais ir priemonėmis. Ir! Perkant Box‘us – tai ne tik sumaniau, bet ir pigiau nei rinktis visas prekes atskirai parduotuvėje. Plius pristatome džiaugsmą nemokamai. Visi bonusai ir privalumai surinkti vienoje vietoje :) taigi JUK VASARA!

 

Viskas? Ne, ne viskas :) Perkantiems visą mūsų pasiūlymą – desertų knygą su BOX’ais – bonusas! Konditerio gyvenimas „lentelėse“ – svarbiausi skaičiai ir taisyklės, kurias visuomet reikia prisiminti VIENOJE vietoje. Gražiai sutvarkyti, aiškiai surašyti, patogūs skaityti – dirbti vienas malonumas :)

 

Ir kaip gi be DUK:

  • Ar desertai skanūs? – Faktas, kad taip ;)
  • Ar tinka naujokams? – Tinka, su sąlyga, jog peržiūrėsite visus įvadinius video, įsigysite Box‘us ir kruopščiai dirbsite
  • Ar tinka senbuviams? – Tinka, su sąlyga, jei kolekcionuojate gerus receptus ir geras idėjas ;)
  • Ar galima pirkti tik receptus be BOX‘ų? – Žinoma. Viskas galima. Tik reikia pamąstyti, ar verta? ;)
  • Aš gyvenu UK, kaip man gauti BOX‘ą? – No problem. Vežėjai siuntas veža kas savaitę, tikrai prisiderinsime. Svarbiausia – informuokite mus apie tai iš anksto ir mes Jumis pasirūpinsime.

 

Taigi, skaičiuojame paskutines dienas iki vasaros pradžios ir truputį daugiau dienų iki Vasaros mokymų starto.

 

Registracija į mokymus startuoja RYTOJ. Ir, raktinis žodis, vietų su BOX’ais skaičius ribotas. Tad… :)

 

Nuoširdžiai lauksime visų!

 

Jūsų,

Valerija