TAI, KAS VYKO UŽ BAKER STREET DURŲ. METŲ APŽVALGA.

Ar jūsų metai prabėga taip pat greitai kaip ir manieji? Kartais užeina toks jausmas, lyg užmerktum akis, atsimerktum ir jau, žiūrėk, prabėgo visi metai!

Ką atnešė Baker street praėję metai? Kad širdis apsalo per praeitus metus tai jau tikrai :) 

Visų pirma, mes, žinoma, augame.. Augame, aplink save suburdami vis didesni jaunų konditerių ir megėjų būrį. Tiek daug naujų draugų šiais metais surado Baker`is, jog širdis apsala ne tik nuo saldymynų, bet ir nuo smagaus bendravimo, bendraminčių draugijos ir įdomiausių pasaulyje pokalbių apie mėgstamą veiklą.

Šiais metais Baker street idėją pristačiau projekte "Išmani moteris", buvome įtraukti į BZN start leidinį, pasirodė straipsniai apie studiją Verslo žiniose bei Delfi.lt. Spaudos tikrai užtektinai :)

Šiais metais pakeitėme kiek ir mokymų stilių, įvesdami parodomuosius mokymus, kas, mano pačios ir mūsų klientų nuomone,iš esmės pagerino ir paspartino mokymosi procesą. Atsinaujino ir Baker street stilius ir Baker`io tinklapis. Išlikome ištikimi sau, savo spalvinei gamai, idėjai, mintims, pačiam pirminiam mūsų projektui.

Vasarą smagiai praleidome su dideliu būriu vaikų kulinarinėse stovyklose, atidavėme visas savo žinias patiems mažiausiems kulinarijos ir saldumynų megėjams.

Metams įsibegėjus, šį rudenį duris atvėrė Baker Street studija Kaune, kuriai sėkmingai ir nuoširdžiai vadovauja nuostabioji Vaida.Šiais metais atsirado nauja tradicija – Damų pasimatymai, kurią su šiokiomis tokiomis naujovėmis atnešame ir į ateinančius metus. Likome ištikimi mūsų sezoninių degustacijų tradicijai ir, manau (pataisykite, jei klįstu ;) ), ši tradicija puikiai įsibėgėjo, ištobulėjo ir išsivystė. Abejoju, ar dar kokiame Lietuvos kampelyje per vieną vakarą kas nors paragauja tiek daug naujų, niekur nematytų, niekieno negamintų ir niekieno neragautų desertų!

Šiuos metus užbaigėme pasakiškai.. tiesiogine šio žodžio prasme! Žiemos desertų degustacija vyko visiems gerai žinomoje pasakoje – Alisa stebuklų šalyje. Stebuklų šalis apsigyveno nepaprastų žmonių, nuoširdžių, draugiškų ir kūrybingų – Kavos architektų Linos ir Vytauto namuose. Pasakai įgyvendinti mums begalo padėjo ir tobulai viską sukūrė žavinga “Dvelkia laime” komanda. Dekoracijų grožis ir išradingumas mane tiesiog pakerėjo. Kaip tiksliai mergaitės pagavo mintį, įdėją, priderino prie mūsų renginio! Pirmą kartą Baker street iškeliavo iš savo namų ir degustaciją pristatė svečiuose. Streso, patikėkit manim, man užteks iki metų pabaigos ;) bet tik iki metų pabaigos! Sekančiais metais sieksime naujų aukštumų, kursime sau patiems naujus iššūkius ir dieną-naktį praleisime prie jų įgyvendinimo ;)

Kaip ir visuomet, skoniai reprezentavo žiemą... Ožkų sūrio, graikinių riešutų ir figų derinys maloniai nustebino tikruosius gurmanus ir šiek tiek šokiravo įprastų skonių megėjus. Klasikinis derinys – šokoladas, karamelė, riešutai – papildyti kalamansi pana cotta, cinamonu ir tonka bean sušildė tikrųjų šokolado megėjų širdis. Lyg pirmas sniegas, lengvas japoniško cheesecake ir žalios arbatos kremo derinys sušvelnino visus pojūčius ir tiko ypatingai elegantiškus ir švelnius desertus mėgstantiems degustatoriams.. Ir dar daug naujų ir išradingų derinių, kuriuos vainikavo “12.00” desertas.. Rožinis šampanas, guava ir avietės! Žadėjau tikrąjį Naujųjų metų šventės pojūtų? Emocijų sprogimą? Skonio receptorių šokį? Tikrai žadėjau ir jis visiškai pasiteisino!

Dėkinga esu visiems tiems, kas seka mūsų darbą.. Visiems, tiems, kurie, išeidami, klausia, o kada gi bus sekanti degustacija? Visiems tiems, kas man tyliai sako – o dar atsivedžiau ir draugus, ir tėvus, nes tai tiesiog būtina paragauti.. Grįžusi namo po degustacijos negaliu užmigti beveik visą naktį nuo emocijų, perpildančių mano mintis ir širdį. Tas jausmas nepakartojamas! O kitą rytą  - žadintuvas, naujį darbai, naujos mintys, nauji planai, nauji draugai, nauji įsipareigojimai... jums!
Negalime sau leisti jūsų nuvilti, nes jūs, mūsų draugai, esate mūsų didžiausias turtas!

Noriu padėkoti dar ir dar kartą visiems tiems, kas dirba kartu su manimi.. už jūsų ištvermę (tikrai ne visi ištvers mano minčių srautą ;))), jūsų kūrybingumą, jūsų didelį atsakomybės jausmą ir norą tobulėti kartu su manimi ir Baker street studija!

Kas gi mūsų laukia ateinančiais metais? Linksminsimės kartu su bezdžionėle, bet nepamiršime ir darbų ;) labai labai viliuosi, jog ateinančiais metais šviesą išvys mano knyga.. jog pagaliau Baker street atvers duris ir Vilniuje... jog mano projektas apie galimybę mokytis online pagaliau įgaus realų pavidalą.. ir dar daaaaaaug, labai daug mano minčių tiesiog privaloma įgyvendinti ateinančiais metais ;)

O kol kas.. Šiltų, jaukių, įkvepiančių, gardžių ir... saldžių :) 
Šventų Kalėdų iš visos širdies linkiu jums visiems ir kiekvienam iš jūsų!

Jūsų,
Valerija.