STEPHANE GLACIER KNYGA "NOEL DE BUCHES EN BUCHES".

Viena mylimiausių šiuo metų mano knygų, kurią atsivežiau iš Paryžiaus (pamenate, pasakojau apie nuostabią knygų parduotuvę Paryžiaus centre?).
Vaizdinga, kūrybinga, detali step-by-step su nuostabiomis nuotraukomis ir veikiančiais receptais. Kietame viršelyje įrėminti nuostabūs desertai taps nuolatiniais draugais jūsų virtuvėje.

Autorius siūlo jums pasigaminti buche – desertą, kurį tradiciškai gamina Kalėdų šventei. Žinoma, bet kokį buche galima “perkurti” į nuostabų tortą, belieka tik apskaičiuoti proporcijas. Knyga parašyta dviem kalbomis – anglų ir prancūzų. Nuotraukos nuostabios, labai sočios, sodrios, desertą norisi čia ir dabar paragauti. Didelis šios knygos privalumas tame, jog pateikiamos ne tik galutinio gaminimo nuotraukos bei jo step-by-step gaminimo eiga, bet ir deserto surinkimo schema, kas labai pravartu susipažįstant su būsimu desertu ir dalinant darbus į dienas.

Visi receptai pateikiami ir gramais ir oz matavimo vienetu, tad knyga pritaikytina daugelyje pasaulio šalių. Prie kiekvieno recepto pateikiama galutinio gaminio arba gaminių išeiga, jo svoris ir dydis. Prie kiekvieno deserto sudėtinės dalies recepto pateikiamas jo svoris, kas leidžia paprastai persiskačiuoti receptą kitam desertui, pvz. tortui ar nedideliems pyragaičiams.

Knygoje jūs rasite buche receptus visiems metų laikams bei ledų-buche, nuostabiai tinkančius vasarai.
Knygos pradžioje pateikiama rodyklė, o knygos pabaigoje patalpinti visi pagrindiniai ir dažniausiai naudojami desertų gaminime receptai.
Beveik 200 psl nuostabių desertų ir idėjų.

Knygos pateikimas, išvaizda: 5
Knygos turinio pateikimas: 4
Receptų aiškumas, tikslumas: 5
Knygos pritaikomumas: 5

Knygą galite įsigyti štai čia:
http://www.amazon.com/Noel-Buches-Yule-Logs/dp/2953727507