RUDENS MENTORYSTĖS PROGRAMA PAS VALERIJĄ LIVANOVĄ

Rytas prasideda nuo gilių minčių apie rudenį ir vieną idėją, kurią labai norėčiau įgyvendinti.
 

Ši idėja skirta kartu man ir Jums. Tiems, kas gyvena konditerija, myli ją, svajoja apie ją, užmiega kartu su mintimis apie ją.

Šį rudenį aš organizuoju mentorystės programą keturiems entuziastams. Tiems, kas nori išaugti ir pereiti į kitą lygį. Tiems, kas pasiruošęs nemiegoti, svajoti ir dirbti kartu su manimi.

 

Mentorystės esmė:

  • Penki (galbūt šeši) GYVI susitikimai Klaipėdoje savaitgaliais (šeštadienis-sekmadienis). Atkreipiu dėmesį, jog Klaipėdoje. Vilniuje namų aš nebeturiu, tad dirbame čia – pajūry.
  • Šių susitikimų metu mes kursime ir įgyvendinsime kiekvienas iš mūsų savo idėją. Aš pati kursiu kartu su jumis. Mano svajonės tema – Alisa stebuklų šaly. Kiekvienas iš jūsų turės savo temą ir ties ją dirbs.
  • Darysime šokolado skulptūrą, desertus, saldainius, keksus. Visi gaminiai bus susieti viena tema. Pradėsime nuo idėjos, jos „piešinio“ galvoje ir popieriuje. Dėliosime skonius. Derinsime.

 

Tik keturi mokiniai! Kodėl keturi? Mano namai tikrai nedideli :) one day (pasvajoju :) ) galbūt jie bus didesni. Bet dabar – tam, kad dirbti būtų komfortiška – TIK KETURI MOKINIAI.

 

Kiek tai kainuoja? – Nieko. Aš prisiimu visus kaštus ir išlaidas. Kodėl? Nes noriu suteikti galimybę bet kuriam iš jūsų, nepriklausomai nuo jūsų galimybių. Svarbiausias mano reikalavimas – kad jūs visapusiškai atsiduotumėte šiam projektui ir visomis mintimis ir pastangomis jame gyventumėte kartu su manimi ir jūsų kolegomis.

 

Būsiu labai griežta. Tikrai ne ta, kuri būna mokymų grupėse. Viską, kas bus ne visai tobula reikės perdaryti tiek kartų, kol pavyks nepriekaištingai. Tad pamąstykite, ar tikrai ištversite mane :)

 

Nežinau, kiek bus norinčių (gal visai nebus) :) bet jei bus daugiau nei keturi, turėsiu atsirinkti ir atrinkti. Nepykite, jei kažkas nepateksite. Prie visų didžiausių norų, TIK KETURI. Tik keturi labai labai motyvuoti konditeriai.

 

Tad su šiomis mintimis palieku savo el.paštą valerija@bakerstreet.lt. Visi norintys – prašau, rašykite man šiuo paštu apie savo norą sudalyvauti mentorystės programoje. Ir primenu, man labai svarbi jūsų motyvacija, rimtas nusiteikimas ir tikslo siekimas.

 

Valerija