PIRMOJO GIMTADIENIO AKIMIRKOS.

 

Gimtadienis – nuostabiausia metų šventė, ypač tuomet, kai didėjantis metų skaičius reiškia ne senėjimą, o augimą, vystymąsi ir žydėjimą. Šventės turi vieną blogą savybę – jos labai greitai praeina.

Didelėms šventėms pradedame ruoštis gerokai iš anksto, o pati šventė pralekia kaip viena akimirka, palikdama tik šūsnį prisiminų.

Prabėgo pirmieji studijos metukai. Nuo sudėtingo ir jaudinančio atidarymo iki sėkmingo metų užbaigimo nuostabia, ilgai atmintyje išliksiančia, metų švente. Šimtai svečių, šimtai desertų ir užkandžių, šimtai švenčių ir renginių ir visuomet tik šypsenos, malonūs prisiminimai ir nauji draugai! Su malonumu prisimenu kiekviena pirmųjų metų dieną ir godžiai trokštu vis daugiau ir daugiau tokių akimirkų.

 Noriu širdingai padėkoti visiems, kas prisijungė prie studijos pirmojo gimtadienio organizavimo, kūrimo ir įgyvendinimo.

Visų pirma, mano nuostabioji Vilija, kuri kaip vėsuliukas sugeba viską akimirksniu organizuoti, surasti nuostabius ir talentingus žmones, viską sudėlioti ir surikiuoti. Toks nuostabus ir sąžiningas žmogutis su juodu aplankiuku rankose, 

kuriame visas mūsų studijos gyvenimas. Ačiū tau, brangioji!

Noriu padėkoti mano mieloms merginoms, kurios visus pirmus metus lankėsi studijoje, gyveno kartu su manimi mūsų saldžiajame pasaulyje, domėjosi, ragavo, eksperimentavo ir visada grįždavo, norėdamos įgyti daugiau patirties,

daugiau žinių, daugiau saldžių įspūdžių. Tatjana, Jūrate, Raminta, Migle, Dovile ačiū jums labai, merginos, už smagiausią gimtadienio vakarą!

Noriu pristatyti, kas dar nežinote, ir padėkoti Ingai (FB – Ingaja) už nuostabų mūsų gimtadienio vakarėlio akompanimentą! Kas dar negirdėjote, kaip ši mergina groja ir dainuoja, būtinai! būtinai! tai padarykite.

Jos balsas maloniais šiurpuliukais prabėga nuo pat pirmų akordų ir palieka malonų ilgai neišblėstantį muzikinį poskonį!

Studijos svečiai turėjo galimybę parašyti Bakerstreet studijai savo palinkėjimą, įsiamžinti momentinėje nuotraukoje ir palikti savo pėdsaką “Liumy” (www.liumy.lt) sukurtame neapsakomo grožio, stilingame rankų darbo nuotraukų albume.

Visus ateinančius metus jis gyvens studijoje prie židinio ir primins apie nuostabius žmones ir jų šiltus žodžius.

Už visą gimtadienio grožį studijoje esu labai dėkinga švelniai, mielai ir begalo kūrybingai merginai Leilai iš Dvelkia laime (www.dvelkialaime.lt). Taip gražiai ir šventiškai mūsų studija dar niekuomet neatrodė.

Šimtai spalvotų vėliavėlių, žvakytės, bantukai ir kaspinėliai... Kiekvienas dekoro elementas savo vietoje, kiekviena detalė turi savo prasmę ir kartu susijungia į nuostabią šventinę nuotaiką. Ačiū tau, Leila, labai! 

Ant desertų stalo šventės dieną puikavosi išdidžios grazioso ir puošnios juodos gėlės, kurios tapo įsimintinu saldaus stalo akcentu. Už kruopštų darbą, nuostabius kūrinius ir entuziazmą dėkoju Eglei (FB -  Popierinės gėlės).

Net iš Kauno į Baker’io gimtadienį atkeliavo kukli, begalo maloni ir fantastiškai talentinga moteris Vita, kuri atsivežė tokį grožį, kuris net mane privertė sustoti ir apžiūrėti kiekvieną detalę ir žavėtis, žavėtis, žavėtis žmogaus kruopštumu,

išradingumu ir Dievo duotu talentu. Vita drožinėja vaisius ir daržoves. Bet ne tik drožinėja, ji paverčia juos meno kūriniais ir dėlioja nuostabias kompozicijas. Be abejo, mano širdį pakerėjo Baker street užrašas, išdrožinėtas ant arbūzo.

Tiesiog fantastika! Širdingai dėkoju jums, Vita, ir sakau: iki malonaus susitikimo mūsų studijoje!

Ypatingai noriu padėkoti Artmanijos (www.artmanija.lt) merginoms Gintarei, Linai ir Linai J, kurios subūrė aplink save merginas (ir net vaikinus!), neabejingus rankdarbiams, kūrybai ir fanztazijos polėkiui.

Malonu buvo matyti kaip per valandą mūsų studijoje merginų rankose fantastiškų sugebėjimų dėka susikūrė pavasariu dvelkiantys atvirukai, panaudojant Scrapbookingo ir kitas  dekoravimo technikas,

kurių paslaptis dosniai dalino Artmanijos merginos. Užsukite dažniau, jūsų kūrybinės galios įkvepia!

Mažuosius mūsų draugus, kurie per šiuos metus Bakerstreet studijoje atšventė apie 100 gimtadienių, dalyvavo sausainukų dekoravimo pamokėlėse, stovyklėlėse ir kituose renginukuose, linksmino nuostabus

Linksmojo lagamino klounas (www.linksmaslagaminas.lt). Begalo dėkinga Gerdai už tokios nuostabios vaikiškos studijos įkūrimą Klaipėdoje ir už tai, kad vienas linksmiausių, smagiausių ir šauniausių Klaipėdos klounų stabtelėjo ir mūsų studijoje!

Gimtadienio šventės vakarą vainikavo tiesiog fantastiška pora Lina ir Vytautas arba klaipėdiečiams gerai žinomi Kavos architektai (www.kavosarchitektai.lt).

Vos prieš kelis mėnesius įsikūrę architektai jau spėjo pavergti uostamiesčio gyventojų širdis savo nuoširdumu, meile gyvenimui, ištikimybe idėjai ir žavingomis šypsenomis.

Visų 150 procentų atsidavę savo idėjai Lina ir Vytautas sužavėjo ir mūsų studijos svečius įtraukiančiu pasakojimu apie kavą, nuostabiu kavos degustavimo ritualu ir šilta draugija. Dėkinga jums, mielieji,

jūs mūsų gimtadienio šventėje palikote neišdildomą pėdsaką.

Kuomet visi svečiai išsiskristė, visi indai buvo sutvarkyti, gėlės gražiai ir šventiškai įsikūrė ant mūsų mažojo raudonojo staliuko, užgeso šviesos ir įsivyravo tyla, išeidama iš studijos pagalvojau, kad aš nenoriu eiti namo.

Kaip gera ten, kur gyvena širdis. 

Su gimtadieniu, brangus mano vaike! Linkiu tau dar daug skanių, kūrybingų ir nepakartojamų gyvenimo metų!

Tau skiriu savo širdies dalelę.

Valerija.