PIRMASIS DAMŲ PASIMATYMAS ARBA SALDŽIOKI 6 O'CLOCK ARBATĖLĖ.

Neturiu jėgų šiandien nieko daugiau daryti. Tiek emocijų ir įspūdžių atnešė šios dienos vakaras, jog jaučiuosi laimingai išsekusi :)

Kuomet sugalvojau šį naują projektą, visiškai nesitikėjau, jog jis sulauks tiek dėmesio. 22 moterys, žavios, nuostabios ir nepaprastai pavasariškos, susirinko šiandien vakare studijoje. Kiekviena! Kiekviena iš jų atnešė savo kūrybos ir gamybos kepinuką, kuriuo vaišino studijos svečius. Merginos atvažiavo net iš kitų miestų tam, kad kelias valandas galėtų praleisti saldžioje draugijoje. Man tai skamba tiesiog fantastiškai! Pasakysiu dar daugiau - jos sukūrė nepaprasto grožio ir skonio šedevrus, kurie papuošė mūsų didžiausią virtuvinį stalą ir atrodė, jog tikras saldus pavasaris nusileido studijoje.

Mielos merginos!!!! Jūs nerealios ir fantastiškos! Siūlau šią mūsų naują tradiciją tęsti ir plėtoti. Iš savo pusės pasižadu :) atsivežti daugiau kėdžių :) (net neabejoju, jog sekantį susitikimą mūsų bus dar daugiau, ane? :) ) ir nupirkti raugintų agurkėlių :)

O jūsų lauks užduotėlė :)

Visas nuotraukas iš Pirmojo pasimatymo galite pavartyti mūsų tinklapio Galerijoje.

Kas dar neprisijungėte prie mūsų, kas dar dvejojate... Stop! Jungiamės, kepam, gaminam, dalinamės, džiaugiamės gyvenimu!

Skelbiame registracijos į sekantį Damų pasimatymą pradžią!!!!!