PAVASARIO DESERTŲ DEGUSTACIJA. ĮSPŪDŽIAI. EMOCIJOS. MINTYS.

Kiekvienas renginys studijoje man didelis ir svarbus įvykis. Ar tai būtų mokymai, ar Damų pasimatymai ar desertų degustacija - kaskart jaudinuosi, kad viskas pavyktų, kad kiekvienas į mūsų studiją atvykęs svečias išeitų namo laimingas ir kupinas naujų ir gerų įspūdžių.

Pavasario degustacija šį kartą buvo tiesiog fejerinė. Aš ilgai ir nuoširdžiai jai ruošiausi, derinau skonius, ieškojau įdomių sprendimų ir naujų skonių. Labai norėjau, kad pavasaris tiesiog atskirstų į mūsų studiją, į mūsų svečių namus ir širdis.

Dėliodama paskutinius akcentus ant desertų stalo, pakėliau akis ir pamačiau didžiausią eilę žmonių, susirinkusių paragauti mano desertų. Širdis pradėjo plakti dar greičiau. Jau nekalbant apie tai, kad degustacijos dieną ir taip be galo jaudiniuosi :)

Per pirmąją mūsų degustaciją mes sulaukėme apie dvidešimt svečių, per antrąją žiemos degustaciją svečių buvo apie dvidešimt penkis... Šį kartą degustatorių susirinko net keturiasdešimt penki!!! Ar galite įsivaizduoti mano širdies džiaugsmą ir mano rankų drebuliuką, kuomet visi mūsų svečiai susirinko! Ir daug kartų matyti veidai, kuriuos visuomet malonu sutikti vėl ir vėl, ir nauji veidai, kurie atvyko susipažinti ir paragauti, ir ilgai kviesti ir laukti svečiai, kurie pradžiugino savo atvykimu. Laimei ribų tą vakarą nebuvo..

Na ką gi.. Desertų stalas! Septyniolika rūšių desertų, sudėliotų ant nuostabių veidrodinių padėklų. Balta it sniegas staltiesė. Nuostabios ir švelnios gėlės nedidelėse elegantiškose vazelėse.. Stalo centre mano pasididžiavimas - pirmoji pastiliažo skulptūra. OOO tai tikrai užburiantis procesas. Skulptūros sukūrimas prasideda nuo minčių paieškos, eskizų braižymo, kurių tikrai ne vienas atsidūrė mano šiukšlių dežėje, pastiliažo gamyba, ypatingai atsargus detalių pjaustymas ir.... galiausiai ir atsakingiausiai - pačios skulptūros surinkimas. Trapi ir lengva, lyg pavasario vėjas mano pastiliažo fėja pranešė visiems apie pavasarį!

Kaip ir kiekvieną degustaciją mes surandame vis naujų draugų ir partnerių, kurie suteikia mielas dovanėles mūsų svečiams. Šį kartą mūsų nuostabiais draugais buvo Artmanija, kurią pristatė ir dovanėlę įteikė miela mūsų draugė Gintarė, Artmanijos įkūrėja ir įkvepėja. Ir net kelias dovanėles įteikė Kultūros fabrikas, kuris fantastiškai įskriejo į Klaipėdos gyvenimą ir džiugina naujais, įdomiais ir kūrybingais projektais. Nauja kreatyvių, linksmų ir išradingų klaipėdiečių susitikimo vieta!

Visą grožį ir tikrą pavasarį į mūsų studiją atvežė nuostabios fėjos iš Dvelkia laime. Merginos pačios lyg pavasario pasiuntinukai kruopščiai ir detaliai apgvalvojo kiekviena detalę mūsų pavasariniam studijos įvaizdžiui. Dabar kasdien ateidama į studiją, visų pirma pagalvoju apie tai, jog atėjo pavasaris - puiki nuotaika, nauji projektai, naujos mintys ir daug daug įkvėpimo.

Ant stalo liko vos keli gabaliukai... tušti padėklai.. tik mano fėja žvilgčioja nuo savo podiumo į susirinkusius svečius.

Dėkinga kiekvienam iš jūsų, kad užsukote, ragavote, bendravote, reiškėte savo nuomonę ir skleidėte pavasario šilumą.

Iki naujų susitikimų, mieli draugai!

Visas nuotraukas galite pamatyti albume Pavasario degustacija mūsų Galerijoje.