MOTYVUOJAME, DRAUGAUJAME, KURIAME!

Artėja mano seminarai.. jaudulys kyla...mintys nepaleidžia manęs nei dieną, nei naktį.

Vis mąstau, kaip apibūdinti seminarus-susitikimus, kuriuos sugalvojau organizuoti šį rudenį. Ką gi noriu papasakoti ir kuo pasidalinti su jumis..
Dėlioju mintis ant lentynų – mintys apie tai, kaip aš sukūriau studiją ir kaip iš pomėgio ji tapo mano gyvenimo darbu – pirmoji lentyna. Antroji lentyna – mintys apie tai, jog verslas nėra tik didelis gražus svajonių debesėlis, o minčių, jėgų, pastangų ir sąžiningo darbo rezultatas. Kur semtis idėjų ir motyvacijos, kaip nenuleisti rankų, kaip nesugraužti savęs abejonėmis ir nepasitikėjimu savimi – rikiuojasi trečioji lentynoje. Ir taip viena po kitos pildosi lentynos.
Kokiu tikslu ruošiu tokius susitikimus? Sąžiningai prisipažinsiu, nors renginys yra mokamas, tačiau komercinė dalis šiuo atveju yra labai menka. Begalo noriu, kad renginys būtų gražus, įdomus, pavykęs, tad išlaidų punktas yra tikrai nemažas.

Taigi, koks gi mano tikslas? Visų pirma, noriu, tiesiog trokštu, bendrauti J Antra, nuoširdžiai tikiu, jog mano istorija tikrai gali ir tikrai padės kažkam startuoti. Taip, šis renginys (kol kas :) ) yra visai nedidelio mąstelio, bet... jam niekas nedraudžia augti! Jeigu per vieną dieną bent keli žmonės įgaus pasitikėjimo savimi, suras mano žodžiuose raktelius savo idėjoms įgyvendinti – wow! Būsiu laiminga!

Kurdama verslą iš šimto padariau šimtą klaidų. Neturėjau ko paklausti ir kur kreiptis. Ir džiaugiuosi, jog visas šias klaidas padariau. Bet, kaip sakoma, – protingas mokosi iš svetimų klaidų. Pats laikas pasidalinti mano klaidomis ir papasakoti, kaip jų išvengti kitiems.
Pasirodo, jog verslas, tai didelis žaidimas, susidedantis iš milijono smulkių detalių. Jame svarbu viskas - nuo darbo laiko pradžios iki teisingo darbotvarkės sudarymo.
O jūs surašote kiekvienos dienos savo darbus kas valandai? Ar žinote, jog postus kelti į socialinius tinklus reikia tik tam tikru laiku? Ar mokate sudaryti savo idėjų, minčių, darbų ir tikslinės auditorijos schemą? Ar sugalvojote savo verslo stilių? Ar tikrai jį sugalvojote? Ir net žinote, kuo jis toks svarbus?
Kiekviename iš visų aukščiau išvardintų punktų aš savo laiku padariau klaidas. Bet sugalvojau išeitis J galiu pasidalinti idėjomis :)

Kodėl verta dalyvauti?

Susipažinkime. Kuo daugiau ryšių, draugų, pažįstamų ir bendraminčių – tuo idėjos plinta greičiau. 
Išgirskite atsakymus į jūsų klausimus, atraskite išeitis iš keblių situacijų, išvenkite bereikalingų klaidų, neprarandant būtintos patirties.
Kartu sukurkime savo būsimo SĖKMINGO verslo talismanus kartu su Artmanijos kūrybine grupe. Mes pasirūpinsime viskuo, jums tereikės savo rankomis pagaminti medinę lentą su pačiais geriausiais, tvirčiausiais ir tikriausiai motyvaciniais žodžiais pačiam sau.
Pasifotografuokime. Daug, kartu su kitais bendraminčiais, būtinai su motyvaciją keliančiais atributais.
P-A-S-I-L-I-N-K-S-M-I-N-K-I-M-E!
Paragaukime skaniausios Klaipėdoje Kavos architektų kavos!
Paskanaukime mano desertų, pasivaišinkime IQ baro užkandžiais.
Laimėkime dovanų iš mūsų nuostabių, nerealių, genialių ir kūrybingų draugų ir partnerių!

Ar dar bereikia argumentų? 

Valerija.