METŲ PLANAS "365".

Vieną dieną tiesiog pamaniau, jog aktyvi veikla – tai nuostabus dalykas, tačiau kartais atsisėdusi vakare prie arbatos puodelio mąstydavau, jog net neturiu su kuo pasitarti, pasidalinti patirtimi, aptarti idėjas ir pasidalinti savo įspūdžiais ir gyvenimo pamokomis. Toliau mano mintys nukeliavo prie to, jog, tikriausiai, aš tokia esu ne viena. Galbūt, yra žymiai daugiau norinčiųjų dalintis, mokytis ir veikti kartu. Paskutinis minčių žingsnis – o kodėl gi nesukūrus grupės, kurioje mes galėtume visa tai daryti?
 
Nauji metai kartu atneša ir naujas idėjas, naujus vėjus ir naujus projektus.
 
2017 metus kviečiu pasitikti kartu su nauja idėja “Metų planas. 365”. Šis projektas skirtas sujungti dirbančias ir/ar kuriančias ir vystančias savo veiklos idėjas mamas.
 
Kas bus vykdoma grupėje: - dalinimasis patirtimi, dalinimasis dienos organizavimo paslaptimis, dalinimasis darbo organizavimo idėjomis bei darbo kartu su vaikais ypatumais, dalinimasis darbo su soc.tinklais ypatumais, kitais vaikų auklėjimo ir verslo vystymosi ypatumais.
 
Projekto pradžia – Facebook uždaroje grupėje “Metų planas. 365”. Startas 2017/01/01
Projekto tikslas – padėti ir sujungti jėgas, dalintis mintimis ir idėjomis, kaip organizuoti ir organizuotis, kaip susidėlioti gyvenimo planus ir suskaičiuoti visas paros minutes. Palaikyti naujus projektus ir skatinti senų projektų vystymąsi.
Projekto idėja – uždaroje grupėje vystyti savo asmenines idėjas kitų dalyvių idėjų, pasiūlymų ir patarimų pagalba. Kartu teikiant ir savo pagalbą kitiems grupės dalyviams.
Registracija – elektroniniu paštu valerija@bakerstreet.lt. Būtina atsiųsti trumpą aprašymą apie save.
 
Sąlygos dalyviams:
- Gyvenanti bet kuriame pasaulio mieste;
- Mama;
- Dirbanti, kurianti savo verslą arba planuojanti netrukus sukurti savo veiklą/verslą/paversti hobį darbu;
- Pasiruošusi aktyviam bendravimui;
- Pasiruošusi dalintis mintimis, idėjomis.
 
Merginos, kviečių visas prisijungti, kartu veikti visuomet smagiau ;)
 
Jūsų,
Valerija