LEDAI - VASAROS ATGAIVA.

Ledai vasarą turi savo ypatingą magiją – švelnus, tirpstantys burnoje, atgaivinantys nuo vasaros kaitros. Dažnai atsisakome minties pasigaminti naminius ledus dėl visiškai nepagrįstų stereotipų – ledai gaminami ilgai, ledams reikia specialių ingredientų arba ledų gamyba namuose iš viso yra neįmanoma.

Norime sugriauti visus stereotipus!

Švelnūs ledai su pistacijomis. Išmoksime pasigaminti didžiosios daugumos ledų pagrindą – creme anglaise. Įmaišysime natūralios pistacijų pastos ir pasigaminsime tobulus burnoje tirpstančius ledus.

Sodraus apelsinų ir Contreau likerio skonio ledai. Ledų gaminimas be papildomo kremo pagaminimo. Alkoholio panaudojimas ledų gamyboje ir jo reikšmė.

Išgausime glotniąją ledų tekstūrą ir tobulus skonių derinius.

Prie ledų akompanimentui siūlome žymųjį fondantą arba dažnai vadinamą lava cake. Intensyvaus skonio šokoladinis pyragaitis, kurį perpjovus išsilieja karštas šokoladas. Įsivaizduojate šio pyragaičio derinį kartu su šaltais ledais?

Ir dar nedidelis malonus papildymas – švelnūs sviestiniai sausainukai. Norite pasiūlyti ledų vaikučiams? Pateikite juos kartu su lengvučiais trapiais sausainukais!

Lauksime Jūsų trečiadienį Baker street Vilnius studijoje!

Registracija el. paštu vilnius@bakerstreet.lt