KNYGOS RECENZIJA. NOSTALGIC DELIGHTS. WILLIAM CURLEY.

Neslėpsiu, šio konditerio knygas myliu nuoširdžiai ir jau gan senai. Turiu ne vieną jo knygą, o vieną iš jo knygų apžvalgų, veikiausiai, jau skaitėte mūsų tinklaraštyje.

 

Šiandien noriu pristatyti Jums dar vieną W. Curley knygą – “Nostalgic Delights”. Iš pavadinimo tampa aišku, jog kalba eis apie nostalgiškus, senuosius-geruosius kepinius ir desertus.

Kaip ir kiekviena W. Curley knyga, “Nostalgic Delights” suskirstyta į skyrius, kuriuose apžvelgiami ir pateikiami atitinkamos kategorijos desertų receptai. 

Be abejo, yra ir “bazinė” skiltis, kurioje autorius pateikia esmines, pagrindines ir pačias pirmines žinias.

Šio autoriaus knygas išskiria tai, jog beveik visi receptai pateikiami su “step-by-step” nuotraukomis, iš kurių tampa labai aiškus ir suprantamas gamybos procesas.

Be abejo, kaip ir kiekviena konditerinė knyga, ši taipogi yra lydima nuostabių nuotraukų, kurios žadina apetitą ir skatina kuo greičiau kibti į darbus ir gaminti, gaminti, gaminti...

Receptai knygoje pateikiami gramais. Visi iki šiol mano bandyti šio autoriaus receptai tikrai “veikia”, t.y. rezultatas atitinka pateiktą nuotrauką, autoriaus aprašymą ir mano įsivaizdavimą apie desertą ir jo skonį.

 

Tad, vienareikšmiškai, rekomenduoju!

 

 

Valerija