KNYGOS RECENZIJA. CHOCOLATES CONFECTIONS.

Chocolate confections. Knyga, išleista Amerikos kulinarinio instituto (The Culinary Institute of America). Knyga, skirta tikriems šokolado gerbėjams. Visomis prasmėmis.

 

Visų pirma, knyga yra tikras žinių (ir ne tik šokoladinių) lobis. Pradedant nuo šokolado temperavimo taisyklių, galimų klaidų ir jų taisymo būdų, baigiant skirtingų įdarų pagaminimo technologijomis ir darbu su kitais (ne šokoladu) ingredientais.

Labai išsamiai pasakojimas pradedamas nuo skirtingų ingredientų ir jų poveikio ir veikimo principų konditerijoje. Labai naudinga paskaityti, susipažinti nuo pat pradžių su “konditerine chemija”.

Antra, knyga – tikras atradimas tiems, kas nori pradėti arba jau dirba su skirtingų rūšių saldainiais. Saldainiai formose, dengiami saldainiai, įvairūs nešokoladiniai saldainiai (marmeladai, karamelė, nūga – nūgos receptas tiesiog tobulas!!!). Visų rūšių ir visų skonių galimybės.

 

Trečia, knyga pagardinta gražiomis nuotraukomis. Nuostabios pjūvių nuotraukos labai vaizdžiai paaiškina, kokį saldainį jūs galite pasigaminti vadovaudamiesi vienu ar kitu receptu. Be to, visuomet malonu skaityti ir vartyti knygą, kurioje vaizdinė medžiaga yra kokybiška ir traukianti akį. Juolab, kai kalbame apie maistą.

Receptai pateikiami dideliems kiekiams, tačiau tai netrukdo viską padalinti atitinkamai pagal norimą proporciją. Receptai pateikiami gramais, kas mums visiškai tinka.

 

Taigi, knygą rekomenduoju dėl:

- teorinės naudos,

-praktinės naudos,

- gražios naudingos knygos jūsų konditerinių knygų lentynoje.