FOOD PHOTOGRAPHY MOKYMAI. MINSKAS.

Vienas didžiausių mano darbo malonumų ir privalumų – galimybė nuolat tobulinti savo žinias, lankyti kitas šalis, pažinti naujus miestus, susipažinti su fantastiškais žmonėmis ir įgyti naujų žinių! God, I love my job!

Kelionė į Minską, apie kurią buvau užsiminusi, buvo labai laukiama ir, iš tikrųjų, išsvajota. Jau kurį laiką kledėjau mintimi apsilankyti food photography (maisto fotografija) kursuose ir sužinoti... kad aš visiškai nemoku fotografuoti J

Tokio pobūžio mokymai-susitikimai yra labai populiarūs užsienyje. Negaliu vienareikšmiškai teigti, kad visi kursai suteikia super vertingas žinias, bet! Toks energijos skiepas, kokį gauni per susitikimą su talentingais, žaviais, energingais ir savo veikla kvėpuojančiais žmonėmis, vertas milijono!

Pats Minksas, manęs, tiesą sakant, nepakerėjo taip, kaip pakerėjo Maskva. Taip, taip, nėra ko lyginti – skirtingos valstybės, skirtingi miestai. Sutinku. Bet aš iki šiol prisimenu tą euforija nuo paties miesto, kurią aš dar kokį gerą pusmetį nešiojau savyje po apsilankymo Maskvoje. Ir kokia rami grįžau šį kartą.. Tačiau vienareikšmiškai galiu pasakyti, kad Minskas vienas švariausių ir tikrai labai mielų miestų, kuriuos aš esu aplankiusi.

Mokymai vyko vos pusdienį, tačiau tokio energijos įkrovimo gavau, kad užteks būsimam pusmečiui J

Mokymus vedė Diana Nagornaya – viena geriausių food photography meistrių ir food stylist Rusijoje. Tai begalo didelis įvertinimas! Jos darbai turi savitą bruožą, lengvai atpažįstami tarp kitų fotografų darbų. Jos klientai garsiausi prekių ženklai, žurnalai, laikraščiai, televizija... Ir tuomet, kai prasidėjo mokymai, aš supratau kodėl. Ji tiesiog trikšta energija, ja neįmanoma nesusižavėti. Nepakartojama ir įžiebianti!

Kokia, paklausite, kursų nauda? Visų pirma, supratau, kad visiškai nemoku fotografuoti J arba žiauriai kuklinuosi tai daryti. Kuomet visi supuolė prie praktinės mokymų dalies – delioti kompozicijas, bandyti, fotografuoti ir.. rodyti Dianai, aš apstulbau, galvodama, kad mano kadrai tikrai jos nenustebins. Rezultatas buvo priešingas mano mintims, bet reikėjo ilgai save įkalbinėti TAI padaryti! Antra, susipažinau su labai įdomiais žmonėmis – fotografais, dizaineriais, žurnalistais, reklamos specialistais, nuostabaus Baltarusijoje leidžiamo žurnalo direktore. Net galva apsisuko nuo naujų minčių, idėjų ir pasiūlymų gausos.

Pavargau nežmoniškai, nesuskaičiuojamos valandos kelionėje, keli viešbučiai, muitinės, kelionės pesčiomis... Bet, važiuodama namo galvojau, kokia gi aš laiminga, kad mano darbas – tai mano meilė.

O kas gi toliau? O toliau milžiniški planai J Viliuosi ir tikiuosi, kad pavyks Dianai užsukti į mūsų studija (Dianos sutikimą jau, tarp kitko, turiu J ), nauji fotografijos planai ir... o viskas kita kol kas slapta info :)

Taigi, stay tuned!

Jūsų, BS Valerija