DIANA NAGORNOVA FOOD PHOTO MOKYMAI.

Diana Nagornaya jauna ir talentinga fotografė, gyvenanti Maskvoje, didžiausią dėmesį skirianti maisto fotografijai. Diana pripažinta viena pirmųjų food photo ekpsertų Rusijoje. Dianos nuotraukų stilius ypatingas, lengvai atpažistamas tarp kitų fotografų darbų. Kiekviena jos sukurta fotografija ypatinga - maisto pateikimas naturalus, tikroviškas ir labai gundantis. Tokios fotografijos sukūrimas - tikras menas.

Didelė garbė mūsų studijoje priimti tokią viešnią ir pakviesti prisijungti visus, kurie nori susipažinti su Diana, susipažinti su jos fotografija ir darbo principais bei išmokti maisto fotografijos pagrindų.

Mokymai vyks visą dieną. Mokymai suskirstyti i dvi dalis: teorinę, kurios metu Diana papasakos apie savo darbą, aistrą fotografijai, nuotraukų sukurimo principus ir išduos eilę paslapčiu, ir praktinę, kurios metu jūs turėsite galimybę patys fotografuoti ir gauti eilę Dianos patarimų, kaip sukurti originalią, nepakartojamą ir įdomią maisto fotografiją!

Dianos darbus galite rasti jos tinkapyje www.diananagornaya.com bei pasiskatyti apie jos gyvenimą jos tinklapyje www.diananagornaya.livajournal.com

Užsiregistruoti į mokymus galite mūsų tinklapyje skiltyje tvarkaraščiai.