DESERTAI. STILIUS FRENCH. RUDUO. KAIP MES TAI PADARĖME.

Drąsiai ir ryžtingai galime teigti, jog judame į priekį. Kursų lygis kyla su kiekviena diena, naujos idėjos sukasi mūsų galvose, milijonas naujų planų, kuriuos mes labai norime įgyvendinti ir parodyti jums, brangieji!

Vienas iš mūsų progreso rezultatų - naujo stiliaus mokymai. Pirmoji grupė jau išleista! Įspūdžių, mano asmeninių, begalo daug...

Tris vakarus iš eilės studijoje kvepėjo vanile, žibutėmis, juodaisiais serbentais, gardžiais kepiniais ir šviežiais brioš. Kasdien buvimo laikas studijoje vis ilgėjo.. Mes su nuostabiomis penkiomis merginomis plušome išsijuosusios nuo ankstyvo vakaro beveik iki vidurnakčio. Labai norėjome pagamiti viską, ką buvome susiplanavusios. Ir ką jūs manote? Viskas iki paskutinio dekoro elemento buvo įgyvendinta! 

Merginos, turiu jums pasakyti, tiesiog nerealios! Maišė, plakė, minkė, kepė, dekoravo, glazūravo... Kiekvieną žingsnį įdėmiai stebėjo, uždavė begalę klausimų (kas mane negalo džiugino, juk tai rodo tikrąjį susidomėjimą procesu), viską užsirašė, užfiksavo, nufotografavo ir, drįstu teigti, laimingos su didelėmis dežutėmis skanumynų iškeliavo namo.

Viskas, kas buvo gražiai sudėliota ant mūsų prezentacinio stalo, - pagaminta merginų rankomis. Stengiausi atskleisti gaminimo paslaptis, parodyti, nukreipti, tačiau viską jos darė ir gamino pačios. Na, ką galiu pasakyti apibendrinant, - didžiuojuosi merginų darbu! Kai kurios iš jų net nebuvo tortų glazūravusios ar rinkusios, o pažiūrėkite, koks nuostabus rezultatas!

Ačiū jums, mielosios!

Šį kursą mes kartosime lapkričio pradžioje ir jau rengiame naujas, įdomias, originalias ir skanias programas pasiruošimui Kalėdoms :)