DAVID BONET. ĮSPŪDŽIAI IR EMOCIJOS.

Paskutiniai 2016 metų tarptautiniai mokymai praėjo tiesiog fejeriškai! Vienas iš atsiliepimų apie mokymus:

“Kai žiūrėjome į šefo nuotraukas, netikėjome, kad taip įmanoma padaryti. Mokymai tiesiog viršijo mūsų lūkesčius. Viskas pavyko puikiai”.

Toks atsiliepimas – geriausias šefo darbo įvertinimas!

David Bonet – tikras meistras, puikiai išmanantis savo darbą, dosniai besidalinantis žiniomis. Net nuo 17 metų konditerijos srityje dirbantis David turi didžiulę patirtį, tad noriai atsakinėjo į mūsų svečių klausimus.

Pasakyti, jog desertai pavyko – nieko nepasakyti. Trys darbo dienos buvo sudėliotos žingsnis po žingsnio: sudėtingoji pirmoji diena, kuomet šefas surinko visus desertus; įdomi ir pažintinė antroji diena, kuomet šefas dirbo su įvairių rūšių papuošimais, iškepė savo nuostabiuosius mini-macarons ir parodė daugybę darbo su šokoladu technikų; trečioji diena – pati įdomiausia ir skaniausia – daug desertų glazūravimo, veliuravimo ir dekoravimo darbų, demonstracinio stalo paruošimas ir, be abejo, degustacija!

Tobula buvo viskas – desertų sudėtis, skoniai ir jų deriniai, o papuošimai... Tobulai, žavingai, stilingai! Ilgai negalėjome atitraukti akių ir net gaila buvo pjaustyti J o kiek nuotraukų buvo padaryta... norėjosi nufotografuoti ir įamžinti kiekvieną deserto pusę, dalį ir dekoro elementą.

David - šefas iš didžiosios raidės. Stebėti jo darbą – tikras malonumas. Ragauti jo desertus – tiesiog palaima.

Ko šefas mus išmokė?

-       desertuose dominuoja paprastumas

-       skonių deriniai neturi būti sudėtingi, taip jie lengviau suprantami ir yra malonesni

-       darbas su šokoladu yra tikras menas, tačiau, žengiant žingsnis po žingsnio  ir sekant darbo su šokoladu taisykles, šis menas gali tapti prieinamas kiekvienam

-       dekoruojant desertus, dominuoja kūryba, tačiau saikinga. Desertas turi atrodyti stilingai, bet neperkrautas dekoro elementais

Esame labai dėkingi šefui už jo apsilankymą ir tikimės su juo susitikti šiais metais!

*Daugiau nuotraukų iš Davido Bonet mokymų rasite mūsų Facebook paskyroje (Baker street Vilnius).