CHOCOLATES AND CONFECTIONS. KNYGOS APŽVALGA.

Chocolates&Confections. Formula, theory and technique for the artisan confectioner.

Mano paskutiniųjų dienų favoritė. Knyga, kurioje ne tik gausu receptų, bet ir daugybė teorinių žinių. Būtent tai, kuo domiuosi paskutiniu metu.

Jeigu patinka chemija, norite suprasti konditerijos pasaulį iš esmės ir iš vidaus, tuomet ši knyga jums puikiai tiks!

Ši knyga skirta darbui su šokoladu ir įvairių saldainių gaminimui.

Knygoje rasite 12 skyrių, kiekvienas iš kurių skirtas tam tikrai saldainių kategorijai (pvz., ganašai, želė saldainiai, plytelės ir kt.).

Keturi iš dvylikos skyrių skirti procesų, technikų ir gaminimo ypatumų išaiškinimui.

Jeigu nežinote, kodėl jūsų šokoladas pakeitė spalvą ar nesustingo ganašas, kodėl želė saldainiai nesutvirtėjo ar karamelinis saldainis nepavyko – šioje knygoje tikrai rasite atsakymus.

Be abejo, knygoje gausu receptų ir nuostabių nuotraukų. Vien į jas pažvelgus, norisi kuo greičiau eiti ir gaminti! Rasite ne tik tradicinius derinius (tokius kaip karamelė ir šokoladas ar riešutai), bet ir įdomesnių pasiūlymų – anyžiai, žemės riešutai, nuga su medumi ir kt. Knyga parašyta anglų kalba. Daug sudėtingų cheminių terminų, tad teks imtis į pagalbą gerą vertėją!

Visi receptai pateikiami dviem matavimo vienetais, kas labai patogu, ir net procentine išraiška surašyti visi recepto ingredientai. Tad, ar verta šią knygą studijuoti? Vienareikšmiškai taip!