ALEKSANDR BRAZHEVSKIJ MOKYMAI. ĮSPŪDŽIAI IR PRISIMIIMAI.

Visai netikėtai ir neplanuotai kartu su DGF ICC kompanija organizavome Aleksandro Brazhevskio šokolado mokymus Baker street studijoje Vilniuje. Žinojau, kad šokolado mokymai yra be galo įdomūs mūsų studijos svečiams. Šokoladas - kaip mistinis ingredientas - daug kam atrodo visiškai nepasiekiamas ir nesuvaldomas. Aleksandras paneigė visas baimes!

Kaip tikras magas, jis suvaldė šokoladą, kūrė papuošimus, gamino saldainius, pildė šokoladines tartaletes šokolado įdaru. Pademonstravo didžiąją dalį šokolado gebėjimų. Ir padarė tai... taip lengvai, lyg šokoladas jau daug metų būtų jo geriausias draugas. Ir tikrai tikiu, jog taip ir yra :)

Aleksandras dosniai dalinosi žiniomis, įžvalgomis ir savo patirtimi. Įsigilinome į sudėtingą iš pirmo žvilgsnio šokolado sudėtį ir chemiją. Ir taip, būtina pradėti būtent nuo jos - chemija ir šokolado "suprtatimas" yra būtent tie pirmi žingsniai, nuo kurių reikia pradėti draugystę su šokoladu!

O toliau.... saldainių magija! Darbas su dažais ir tekstūromis, kompresoriumi, teptukais ir kempinėlėmis ir kiekvienas saldainis įgauna savitą ir nepakartojamą vaizdą!

Prie žavingo ir įnoringo šokolado turėjo galimybę prisiliesti ir mūsų mokiniai. 

Jau ne taip baisu, ane? :)

Labai laukiame sekančių Aleksandro mokymų ir naujų "šokoladinių" paslapčių atskleidimo :)

 

Už pagalbą organizuojant mokymus ir suteiktas mokymams žaliavas dėkojame DGF ICC Baltic.

Už nuostabias nuotraukas dėkojame Julei iš "Miško žvėrys".

 

Iki saldžių susitikimų.

Jūsų Valerija!