EDUKACINĖ VASAROS STOVYKLA

“BAKER STREET LEDŲ FABRIKAS”

 

Data: 

2019.07.22 - 2019.07.26

 

Laikas:

9:00-16:00

Amžius: rekomenduojama vaikams nuo  8 m iki 10 m.

 

Stovyklautojų skaičius 10 vaikų.

 

Kaina:  145 EUR

            

           

Kokia gi vasara be gaivaus, kreminio, maloniai vėsinančio deserto - LEDŲ? Ar pažįstate bent vieną smaližių, kuris galėtų išdidžiai praeiti pro LEDŲ šaldytuvą prekybos centre ar gatvėje?

 

TAIP, TAIP, mes taip pat neįsivaizduojame vasaros be šio skanėsto!!! Ech, sąžiningumo dėlei turime prisipažinti, kad ledų prikimšti šaldytuvai mums ramybės neduoda nepriklausomai nuo metų laiko... Todėl Baker street studijoje užkuriame tikrų tikriausią LEDŲ FABRIKĄ!

 

Tirštos grietinėlės ledai su kvapnia vanile traškaus vaflio ragelyje, vaisių bei uogų šerbetai, jogurtiniai ar varškės kremo ledai plonytės tešlos krepšeliuose? O gal šokoladiniai su šviežiomis mėtomis, karameliniai su žiupsneliu druskos, kaip vasara žali avokadų ledai ant pagaliuko arba nesuprantamai vadinami, bet dėl to ne mažiau gardūs - veganiški? Ko nors netikėto? Prašom! Ar išdrįsite paragauti wasabi arba šaltibarščių skonio ledų?   

 

LEDŲ FABRIKE išbandysime pasirinktus receptus, išmoksime naudotis ledų mašinėle ir išduosime paslaptį, kaip pagaminti purius kreminius ledus, jei tokio agregato namie neturite. Stačia galva nersime į daugiau nei 3000 metų siekiančią ir anuomet tik kilmingųjų skanauto deserto istoriją, smalsausime, kaip atrodė ledainės bajoriškosios Lietuvos laikais, kai niekas tokio elementaraus daikto kaip šaldytuvas nė nesapnavo! Kasdien gaminsime maistingus pusryčius ir gardžius pietus, iškylausime, išdykausime, plepėsime, kursime , žaisime ir draugausime. Esi prisiekęs ledų ir nuotykių fanas - PRISIJUNK!

 

Vaikų klubo ambasadorė Indra