EDUKACINĖ VASAROS STOVYKLA

“BAKER STREET IŠŠŪKIS GATVĖS MAISTUI”

 

Data: 

2019.08.12 - 2019.08.16

 

Laikas:

9:00 - 16:000
 

Amžius: rekomenduojama vaikams nuo 11 m iki 14 m.

 

Stovyklautojų skaičius 10 vaikų.

 

Kaina:  145 EUR

            

           

Iškylų prie jūros bei miesto švenčių po atviru dangumi sezonas neretai tampa tikru iššūkiu sveikesne šeimos mityba besirūpinančiai mamai. Juk taip sunku atsispirti pagundai čia ir dabar numarinti šeimynos pilvukuose gurgiantį “kirminą” maišeliu traškučių, dešrainiu, porcija grūzdintų bulvyčių ar visais įmanomais saldžiais priedais vienu metu pagardintu “burbuliniu” vafliu?

 

Žengdami koja kojon su besikeičiančiais mitybos įpročiais, siūlome Jūsų atžaloms IŠŠŪKĮ! Užtikriname - madingas ir viliojantis gatvės maistas gali būti sveikas, maistingas, patrauklus, skanus ir sotus! O svarbiausia, jam pagaminti pakaks keliolikos minučių sukiojimosi virtuvėje!

 

Stovyklos metu išmoksime kepti daržovių papločius picoms, gardžias ir maistingas daržovių duoneles suvožtiniams, klasikinį dešrainį modifikuosime į gardų ir daug sveikesnį patiekalą iš mūsų visų taip mėgstamos orkaitėje keptos bulvės su šviežiais ir maistingais įdarais. Taip pat sužinosime, kokia galybė daržovių gali “apsimesti” grūzdintomis bulvytėmis bei išmoksime sumaišyti sveikus, tačiau ne mažiau gardžius ir kvapnius padažus. Riebaluose keptų traškučių gerbėjams pasiūlysime spalvingą ir maistingą alternatyvą, kuri tikrai “nuginkluos” jaunųjų gurmanų skonio receptorius, o kartu su mėsainių fanais “prisijaukinsime” Saulės šalyje gimusį sušio ir mėsainio naujadarą - onigirazu. Ar kada girdėjote apie tokį? Neliks nuskriausti ir smaližiai! Ištikimi mūsų studijos svečiai jau žino paslaptį, kaip patikimai “užmaskuoti” brokolį, cukiniją, špinatus ar burokėlį gardžiuose keksiukuose taip, jog niekas nė neįtartų! Į šių “apsimetėlių” sąrašą įtrauksime šokoladainius, maistingus juodojo šokolado batonėlius bei vaisių, uogų, daržovių glotnučius ir gaivų naminį limonadą.

 

Esame tikri, jog po savaitės eksperimentų ir atradimų “bakerietiškos” gatvės maisto transformacijos ilgam “apsigyvens” Jūsų iškylų krepšeliuose ar jaukiuose šeimos ir draugų susibūrimuose.

 

AR PRIIMI IŠŠŪKĮ?

 

Vaikų klubo ambasadorė Indra